Gaunant paskolą internetu, laikas yra svarbus. Veiksmų greitis pralenkia tradicinius bankus. Online paskolų procesas yra lengvas, be daug papildomų darbų ir dokumentų.

Be to, dažniausiai paskolos gaunamos be užstato. Todėl galvoti apie užstatą nereikės.

„Citadele“ bankas teikia skirtingas paskolų atsiskaitymo galimybes. Tai šiuolaikiškas būdas rasti tinkamą finansavimo sprendimą. Jis atitiks jūsų poreikius, nuo trumpalaičių iki ilgalaičių paskolų.

Be to, paskolą galima gauti greitai, pateikiant paraišką bet kuriuo metu. Sprendimas dėl paskolos priimamas labai greitai.

Pagrindiniai akcentai

  • Vartojimo paskola gali būti suteikta nuo 500 iki 20 000 Eur be užstato.
  • Administravimo mokestis už paskolą siekia 38 Eur.
  • Draudimas siūlomas taikyti po 30 dienų nuo paskolos gavimo.
  • Galutinė vartojimo paskolos pasiūlymų sąlygos gali skirtis kiekvienam klientui individualiai.
  • Maksimali paskolos grąžinimo trukmė siekia iki 5 metų.

Pasinaudokite greitu ir patogiu paskolos internetu procesu. Tai užtikrins jūsų finansinių poreikių greitą ir be rūpesčių tenkinimą.

Kas yra smulkus kreditas?

smulkioji paskola

Apibrėžimas ir nauda

Smulkus kreditas – tai trumpalaikė smulkioji paskola. Ji skirta mažiems, skubantiems poreikiams, kaip buitinės išlaidos ar staigioms prekėms pirkti. Šis kreditas yra naudingas verslui. Jis leidžia greitai reaguoti į rinkos pasikeitimus.

Citadele banko siūlo įvairias paslaugas smulkaus kredito srityje. Jos pritaikytos įvairiems verslo tikslams.

Skolos istorija ir jos svarba

Kreditinė istorija labai svarbi. Įmonės dažnai teikia kreditus asmenims su gera kredito reputacija. Tai yra žmonėms, kurie laikosi finansinių įsipareigojimų nuosekliai.

Pastarųjų metų duomenys parodė: skolų suteikimas labai priklauso nuo to, kaip žmogus moka skolas.

Pirmaisiais 1914 metais, Lietuva suteikė 95,4 mln. rublių kredito žemės ir namų savininkams. Daugiau kaip 100 metų vėliau, 2018 metais, paskolos nuo komercinių bankų ir užsienio filialų pasiekė per 18,5 mlrd. eurų.

Kreditus Lietuvoje skirstoma pagal jų paskirtį. Yra skolinimo tik žemdirbystei, eksportui, importui, pramonei, bei gyvenamųjų namų statyboms.

Statistika rodo, kad kreditas yra labai svarbus verslui. Jis suteikia būtinąją finansavimo varomąją jėgą. Šis finansavimas yra ypač svarbus ekonomikai ir naujų darbo vietų kūrimui.

Kaip gauti smulkų kreditą internetu?

Norėdami gauti smulkų kreditą internetu, svarbu suprasti paskolos gavimo procesą. Tai leis lengvai pateikti prašymą ir gauti patvirtinimą greitai.

Paraiškos teikimas

Pirmiausia reikės užpildyti paskolos paraišką. Tai galite padaryti, kada tik norėsite, nes UAB “S. IMPERIJA Creditor.lt” dirba visą parą, 7 dienas per savaitę. Jūsų paraišką priims elektroniniu būdu arba per SMS. Dėl to nereikės pririšti save prie popierinių dokumentų ir galėsite sutaupyti laiko.

Patvirtinimo procesas

Patvirtinimas atliekamas darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 valandos. Jei turėsite gerą skolos istoriją, atsakymą gausite greitai. Tai parodė, kad savo įsipareigojimus vykdėte teisingai. Gavę teigiamą atsakymą, pinigai bus pervesti į jūsų sąskaitą labai greitai, tad galėsite iš karto naudotis jais.

Naudodamiesi su online paskolomis, patirsime daug privalumų. Greitis, patogumas ir geriausiomis sąlygomis paskolos internetu leis jums lengvai gauti būtinus pinigus. Nebūtinai sukaupusi daugybės popierių ar laukti ilgai. Jei kiltų klausimų, galėsite kreiptis į paslaugų teikėjus dėl pagalbos.

Smulkus kreditas – atraskite geriausią pasiūlymą

Palūkanų normos yra labai svarbus kriterijus renkantis kreditą. Mums svarbu padėti rasti tinkamas sąlygas. Siekiame atrasti geriausią sprendimą iš daugybės pasiūlymų.

Palankiausių palūkanų paieška

Palūkanų normos ir sąlygos

Palūkanos priklauso nuo kredito pasiūlymo. Mūsų platforma padeda lengvai rasti geriausias palūkanas. Pavyzdžiui, Citadele bankas teikia paskolas su mažomis palūkanų normomis.

Detalės ir reikalavimai

Prieš kreipiantis dėl paskolos, svarbu žinoti reikalavimus. Jums gali prireikti turėti gerą kredito istoriją ir stabilias pajamas. Svarbu gerai išnagrinėti kredito sąlygas, kad pasisektų gauti geriausią pasiūlymą.

Individualūs pasiūlymai

Rinka suteikia įvairių kredito galimybių. Geriausias pasiūlymas tikriausiai būtų pritaikytas jūsų poreikiams. Mūsų paslauga leidžia gauti kreditų pasiūlymus, kurie būtų tinkami jūsų finansinėms galimybėms.

Greitųjų kreditų privalumai ir trūkumai

Greitieji kreditai sutelkia dėmesį dėl savo greitumo ir patogumo. Jie leidžia greitai gauti finansavimą, be užstato. Tokiu būdu, jie tampa pagalba, kai pinigų reikia neatidėliotinai.

Privalumai

Greitai gavę kreditą, pinigus gausite atsiskaitę vos per kelias minutes. Be to, neretai jums nereikės mokėti užstatą. Tai padaro šiuos kreditus prieinamus daugeliui.

Žmonės gali lengvai kreiptis dėl kredito internetu, o ne vykti į banką. Tai ypač patogu esant skubančioms situacijoms ar kelionėje, kai gali prireikti papildomų pinigų.

Trūkumai

Tačiau, yra ir trūkumų. Greitųjų kreditų palūkanos dažnai būna aukštesnės nei kitų paskolų. Tai gali padidinti jūsų išlaidas ir sukelti sunkumų su skolos grąžinimu.

Siekiant išvengti skolų, svarbu naudotis kreditais atsakingai. Negyventi virš savo galimybių yra pagrindinis dalykas. Tinkamas planavimas ir biudžeto stebėjimas gali išvengti finansinių pažeidimų.